
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
19 aprilie 2026
TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4
19 aprilie 2026TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded
1.309,24 lei Prețul inițial a fost: 1.309,24 lei.834,45 leiPrețul curent este: 834,45 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO H500
Categorie: Smart home
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded Storage: 1-Bay, 2.5″ SATA HDD/SSD, up to 16TB(needs to purchased seperately), frecventa 5 GHz Wi-Fi (For Router) 2.4 GHz Wi-Fi (For Camera), interfata 1x HDMl Port, 1x DC Power Port
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
| Ethernet LAN | Yes |
| Placement supported | Indoor |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Tip produs: | Altele |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz & 5 Ghz |
| Product colour | White |
| Built-in display | No |
| Package width | 179 mm |
| Package weight | 1.04 kg |
| Package height | 103 mm |
| Package depth | 216 mm |
| Number of sensor module supported | 64 |
| Maximum number of cameras supported | 16 |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK TAPO T100 SENZOR SMART MISCARE
142,85 leiPrețul inițial a fost: 142,85 lei.92,43 leiPrețul curent este: 92,43 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L930-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori
598,31 leiPrețul inițial a fost: 598,31 lei.364,70 leiPrețul curent este: 364,70 lei. TVA inclus -
Smart WiFi Outdoor Plug Tapo P410M, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth (for
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.121,84 leiPrețul curent este: 121,84 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.