
TP-LINK TAPO T310, Senzor smart de temperature si umiditate (necesită
21 aprilie 2026
Targus Dock USB-C Dual HDMI 4K, 100W PowerDelivery Pass-Thru, 2x
21 aprilie 2026TP-LINK TAPO L630 SMART LIGHT BULB
84,03 lei Prețul inițial a fost: 84,03 lei.53,77 leiPrețul curent este: 53,77 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO L630
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO L630 SMART LIGHT BULB
| Sustainability certificates | ErP |
|---|---|
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Input voltage | 220-240 V |
| Bulb type | LED |
| Energy efficiency class | E |
| Interface | Wi-Fi |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Dimmable | Yes |
| Dimmable with remote control | Yes |
| Number of switch cycles | 15000 |
| Fitting/cap type | GU10 |
| Colour changing | Yes |
| Light colour | Multi |
| Number of colours | 16000000 colours |
| Colour temperature (min) | 2200 K |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Luminous flux | 350 lm |
| Beam angle (max) | 40° |
| Bulb power | 3.7 W |
| Bulb lifetime | 15000 h |
| Warm-up time to 60% light | 1 s |
| Total power | 3.7 W |
| Energy consumption per 1000 hours | 4 kWh |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Sustainability compliance | Yes |
| Package type | Box |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Voice control | Yes |
| Width | 50 mm |
| Depth | 50 mm |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Timer | Yes |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package weight | 50 g |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Package depth | 525 mm |
| Height | 55.2 mm |
| Package width | 52.5 mm |
| Package height | 76.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO L630 SMART LIGHT BULB” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK TAPO S220 intrerupator inteligent dublu (NECESITA HUB TAPO), Wireless:
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.126,04 leiPrețul curent este: 126,04 lei. TVA inclus -
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H200, Frecventa: 2.4GHz Wi-Fi &
298,31 leiPrețul inițial a fost: 298,31 lei.179,82 leiPrețul curent este: 179,82 lei. TVA inclus -
TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.120,16 leiPrețul curent este: 120,16 lei. TVA inclus -
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor:
412,60 leiPrețul inițial a fost: 412,60 lei.375,62 leiPrețul curent este: 375,62 lei. TVA inclus










Recenzii
Nu există recenzii până acum.