
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
19 aprilie 2026
TP-Link Tapo L930-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori
19 aprilie 2026TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H200, Frecventa: 2.4GHz Wi-Fi &
298,31 lei Prețul inițial a fost: 298,31 lei.179,82 leiPrețul curent este: 179,82 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO H200
Categorie: Smart home
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H200, Frecventa: 2.4GHz Wi-Fi & Sub-1G, 863.35MHz, 864.35MHz, 868.35MHz, Temperatura operare: 0-40℃, Dimensiuni: 71.45*71.45*31.25 mm.
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
| Ethernet LAN | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| USB ports quantity | 0 |
| Input voltage | 100-240 V |
| Tip produs: | Altele |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | Other |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Quick start guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Built-in display | No |
| LED indicators | Yes |
| Width | 71.5 mm |
| Height | 31.2 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package weight | 280 g |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Package height | 60 mm |
| Package width | 130 mm |
| Certification | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Depth | 71.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H200, Frecventa: 2.4GHz Wi-Fi &” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.834,45 leiPrețul curent este: 834,45 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L900-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, Dimmable, cuttable, Wi-Fi
148,73 leiPrețul inițial a fost: 148,73 lei.94,11 leiPrețul curent este: 94,11 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO T100 SENZOR SMART MISCARE
142,85 leiPrețul inițial a fost: 142,85 lei.92,43 leiPrețul curent este: 92,43 lei. TVA inclus







Recenzii
Nu există recenzii până acum.