
Vizor Wireless EZVIZ,CS-DP2C-A0-6E2WPFBS;1/3" Progressive Scan CMOS, 2.0 mm @ F2.2,
19 aprilie 2026
Vizor Wireless EZVIZ,CS-DP2C-A0-6E2WPFBS;1/3" Progressive Scan CMOS, 2.0 mm @ F2.2,
19 aprilie 2026SONERIE VIDEO SMART CU PANOU SOLAR
1.821,00 lei Prețul inițial a fost: 1.821,00 lei.1.744,53 leiPrețul curent este: 1.744,53 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: EP7
Categorie: Smart home
SONERIE VIDEO SMART CU PANOU SOLAR
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Backlight display | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Colour | Yes |
| Screws included | Yes |
| Speakerphone | Yes |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Number of displays supported | 1 |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Rain cover | Yes |
| Night vision | Yes |
| Tip produs: | Sonerii Usa |
| Culoare | Negru |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| LED type | IR |
| Day/night mode | Yes |
| Night vision distance | 6 m |
| Maximum number of cameras supported | 1 |
| RFID reader | Yes |
| Viewing angle, diagonal | 162° |
| Number of ringtones | 20 |
| Memory card slot | Yes |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Networking standards | IEEE 802.11ah |
| Indoor unit power type | DC |
| Outdoor unit power type | Solar |
| Power supply dimensions (WxDxH) | 55.9 x 44.2 x 126.4 mm |
| Door station dimensions (WxDxH) | 180 x 15 x 112 mm |
| Indoor unit included | Yes |
| Outdoor unit included | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Product colour | Black, Silver |
| Battery technology | Lithium |
| Sensor type | CMOS |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Sustainability compliance | Yes |
| Rechargeable battery | Yes |
| Depth | 33.8 mm |
| Package weight | 1.86 kg |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Compliance certificates | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Power consumption (max) | 24 W |
| Display diagonal | 17.8 cm (7) |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Frequency band | 2.4/5 GHz |
| Display resolution | 1024 x 600 pixels |
| Video formats supported | H.264, H.265 |
| Maximum image resolution | 2048 x 1296 pixels |
| Image quality adjustment | DNR |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Maximum frame rate | 15 fps |
| Audio system | 2-way |
| Control type | Buttons, Remote, Touch |
| Proper use | Indoor & outdoor |
| Battery capacity | 2600 mAh |
| Battery voltage | 7.3 V |
| Battery life | 85 day(s) |
| Height | 175.5 mm |
| Weight | 675 g |
| Width | 86.4 mm |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „SONERIE VIDEO SMART CU PANOU SOLAR” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P110(2-PACK), Protocol: IEEE 802.11b/g/n,
238,65 leiPrețul inițial a fost: 238,65 lei.149,57 leiPrețul curent este: 149,57 lei. TVA inclus -
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
314,28 leiPrețul inițial a fost: 314,28 lei.166,38 leiPrețul curent este: 166,38 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.