
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100 (2-PACK), Protocol: IEEE
19 aprilie 2026
TP-Link Tapo L510E Smart bulb White, Yellow Wi-Fi, Dimmable, E27,
19 aprilie 2026TP-Link Tapo L530E Smart bulb Multicolor Wi-Fi, E27, Wi-Fi Protocol
84,03 lei Prețul inițial a fost: 84,03 lei.50,41 leiPrețul curent este: 50,41 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO L530E
Categorie: Smart home
TP-Link Tapo L530E Smart bulb Multicolor Wi-Fi, E27, Wi-Fi Protocol IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Frequency: 2.4 GHz Wi-Fi, 806 lumeni, 8.7 W, 2,500 K~ 6,500 K, Switching Circles 15,000.
| Energy efficiency scale | A to G |
|---|---|
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Input voltage | 220-240 V |
| Bulb type | LED |
| Energy efficiency class | F |
| Interface | Wi-Fi |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Beam angle (max) | 220° |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Dimmable | Yes |
| Energy consumption per 1000 hours | 9 kWh |
| Light colour | Multi |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Fitting/cap type | E27 |
| Colour temperature (min) | 2500 K |
| Bulb power | 8.7 W |
| Rated lifetime | 15000 h |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Product colour | White |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Package type | Box |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Height | 115 mm |
| Weight | 68 g |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 94059900 |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-Link Tapo L530E Smart bulb Multicolor Wi-Fi, E27, Wi-Fi Protocol” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H200, Frecventa: 2.4GHz Wi-Fi &
298,31 leiPrețul inițial a fost: 298,31 lei.179,82 leiPrețul curent este: 179,82 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L900-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori,
238,65 leiPrețul inițial a fost: 238,65 lei.149,57 leiPrețul curent este: 149,57 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO S210 INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO)
159,66 leiPrețul inițial a fost: 159,66 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus -
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor:
411,76 leiPrețul inițial a fost: 411,76 lei.374,78 leiPrețul curent este: 374,78 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.