
TP-LINK TAPO L930-5 SMART LIGHT STRIP
19 aprilie 2026
TP-Link Tapo L920-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, cuttable, Wi-Fi Protocol:
19 aprilie 2026TP-LINK TAPO T110 SMART CONTACT SENSOR
115,12 lei Prețul inițial a fost: 115,12 lei.71,42 leiPrețul curent este: 71,42 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO T110
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO T110 SMART CONTACT SENSOR
| Battery included | Yes |
|---|---|
| Connectivity technology | Wireless |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Self-adhesive tape | Yes |
| Suitable for | Door/Window |
| Tip produs: | Senzori |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | Other |
| Operating frequency | 922 MHz |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Number of batteries supported | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Product colour | White |
| LED indicators | Yes |
| Battery type | CR2032 |
| Package height | 22 mm |
| Package depth | 85 mm |
| Depth | 12.3 mm |
| Height | 61.4 mm |
| Package width | 66 mm |
| Package weight | 24 g |
| Width | 37.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO T110 SMART CONTACT SENSOR” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.834,45 leiPrețul curent este: 834,45 lei. TVA inclus -
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
197,47 leiPrețul inițial a fost: 197,47 lei.126,04 leiPrețul curent este: 126,04 lei. TVA inclus -
SONERIE VIDEO SMART CU PANOU SOLAR
1.849,57 leiPrețul inițial a fost: 1.849,57 lei.1.771,42 leiPrețul curent este: 1.771,42 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.