
Wireless Range Extender TP-link TL-WA854RE, N300, 300Mbps
21 aprilie 2026
TP-LINK TAPO L630 SMART LIGHT BULB
21 aprilie 2026TP-LINK TAPO T310, Senzor smart de temperature si umiditate (necesită
134,45 lei Prețul inițial a fost: 134,45 lei.84,03 leiPrețul curent este: 84,03 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO T310
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO T310, Senzor smart de temperature si umiditate (necesită Hub Tapo), Wireless: 868 / 922 MHz, Acuratete temperature: ±0.3°C, Acuratete umiditate: ±3%RH, Dimensiuni: 46*46*12.3 mm, Alimentare: Baterie CR2450.
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
|---|---|
| Connectivity technology | Wireless |
| Purpose | Indoor |
| Tip produs: | Senzori |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | Other |
| Humidity measuring range | 0 – 99% |
| Temperature measuring range | -20 – 60 °C |
| Accuracy | 3% |
| Temperature measurement units | F, °C |
| RF transmission frequency | 868 MHz |
| Checking interval | 2 s |
| Number of batteries supported | 1 |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Width | 46 mm |
| Battery life (max) | 2 year(s) |
| Height | 46 mm |
| Package depth | 85 mm |
| Depth | 12.3 mm |
| Package width | 66 mm |
| Package height | 26 mm |
| Sensor type | Temperature & humidity sensor |
| Certification | FCC, CE, R-NZ, UKCA, JRF, VCCI, NCC, RCM |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 99% |
| Battery type | CR2450 |
| Package weight | 56 g |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO T310, Senzor smart de temperature si umiditate (necesită” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.120,16 leiPrețul curent este: 120,16 lei. TVA inclus -
Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n,
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.182,34 leiPrețul curent este: 182,34 lei. TVA inclus -
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor:
412,60 leiPrețul inițial a fost: 412,60 lei.375,62 leiPrețul curent este: 375,62 lei. TVA inclus




Recenzii
Nu există recenzii până acum.