
Access Point TP-Link EAP235-WALL, PoE OUT, wireless
19 aprilie 2026
Wireless Access Point TP-Link EAP230-WALL, 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port,
19 aprilie 2026Access point TP-LINK EAP610, AX1800, Dual-Band, WiFi 6
816,80 lei Prețul inițial a fost: 816,80 lei.579,82 leiPrețul curent este: 579,82 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: EAP610
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100/1000 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 a/b/g/n/ac/ax
|
| Standarde IEEE 802.3 |
802.3 at
|
| Rata transfer |
1201Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4, 5 GHz
|
| Dual Band |
Da
|
| Antena |
Intern
|
| Tip antena |
Omnidirectionala
|
| Putere antena |
2x 4dBi (2.4GHz)
2x 5dBi (5GHz) |
| Caracteristici Wireless | |
| Securitate |
WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise
|
| Functii wireless |
Restart programabil
Wireless programabil |
| Caracteristici Tehnice | |
| Alimentare |
12 V / 1 A DC
|
| Dimensiuni |
243 × 243 × 64 mm
|
| Alimentare PoE |
Da
|
| Altele |
Montare tavan
|
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | ax |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Firmware upgradeable | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| Flow control support | Yes |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Maximum data transfer rate | 1201 Mbit/s |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Spread spectrum method | OFDMA |
| Rate limiting | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| DC voltage range | 12 V |
| Fit AP mode features | Mesh networking |
| Security algorithms | WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise |
| Viteza Transport | Gigabit |
| PoE | Da |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Height | 33.6 mm |
| Product colour | White |
| Width | 160 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Depth | 160 mm |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Access point TP-LINK EAP610, AX1800, Dual-Band, WiFi 6” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
1.241,17 leiPrețul inițial a fost: 1.241,17 lei.674,78 leiPrețul curent este: 674,78 lei. TVA inclus -
"Omada AX6000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point
1.571,42 leiPrețul inițial a fost: 1.571,42 lei.973,10 leiPrețul curent este: 973,10 lei. TVA inclus -
"AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.376,46 leiPrețul curent este: 376,46 lei. TVA inclus -
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
1.446,21 leiPrețul inițial a fost: 1.446,21 lei.804,19 leiPrețul curent este: 804,19 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.